top of page
EHBO OUTDOOR OPFRIS-TRAINING
EHBO OUTDOOR OPFRIS-TRAINING

vr 03 okt

|

Diepenveen

EHBO OUTDOOR OPFRIS-TRAINING

Werk je als bosbadgids of anderszins professioneel in en met de natuur? En kan je wel een opfriscursus gebruiken over hoe je kan handelen in het geval van calamiteiten? Kom je vaardigheden opfrissen tijdens deze ochtendtraining en ontmoet tegelijkertijd like-minded en -hearted professionals.

Tijd en locatie

03 okt 2025, 09:00 – 13:00

Diepenveen, Vulikerweg 6, 7431 PJ Diepenveen, Nederland

Over het evenement

Over de training


Deze opfristraining is toegankelijk voor bosbadgidsen, natuurcoaches, natuurgidsen of andere professionals die in en met de natuur werken en al een EHBO Outdoor Trainingscertificaat op zak hebben. Het is aan te raden om elk jaar je EHBO Outdoor vaardigheden op te frissen zodat je goed voorbereid aan je natuuractiviteiten kan beginnen.


De opfristraining wordt gegeven door Siebe Sietsma van De Outdoor School. In de training gaan we niet diep in op de theorie, maar zullen er situaties nagebootst worden waarmee we gaan oefenen.


Prijs

€95, incl 21% btw


Inbegrepen in de prijs

Google Maps is geblokkeerd vanwege je instellingen voor Analytics en functionele cookies.

Deel dit evenement

  • Instagram
CRKBO Geregistreed Docent Eefje Ludwig
The Forest Bathing Circle CRKBO Geregistreerde Instelling
BGGN transparant logo met tekst.png

​Maandelijks doneren wij aan Treesisters, omdat ook zij geloven in de kracht en het planten van bomen om de planeet te herstellen en een natuurlijke balans te creeeren voor toekomstige generaties. De projecten van Treesisters ondersteunen en herstellen de ecosystemen waar we deel van zijn.

Copyright © 2025 The Forest Bathing Circle​

 KvK - 66818060 

Website door E.C. Design

bottom of page